top of page

Типи плівок і їх структура

Будь-які види плівок ми встановлюємо на скло без його демонтажу і в процесі експлуатації вони не вимагають спеціального догляду. Наявність антиабразивним шару та інші технологічні особливості плівок дозволяють експлуатувати їх протягом всього часу існування скляної конструкції.

Сонцезахисні

Сонцезахисна або тонувальна плівка має безліч різних видів, що відрізняються як своїми властивостями, так і дизайном. Однак всі вони мають спільну функцію - забезпечення максимального захисту від ультрафіолетових променів і прямого сонячного світла.

В залежності від побажань клієнта, сонцезахисна плівка може бути обрана як дзеркального типу, так і зі спеціальним антибліковим ефектом. При цьому сучасні технології дозволяють виготовити антиблікову плівку настільки високої якості, що навіть направлене світло прожекторів або ліхтарів буде розсіюватися в ній, не даючи відображення.

Сонцезахисні плівки відрізняються також ступенем затемнення, захисту від ультрафіолетових променів і теплової енергії. Плівки також можуть відрізнятися відтінками. Ми можемо запропонувати клієнтам светоотражающую плівку таких кольорів, як чорний, синій, сірий, зелений, червоний,жовтий і ряд інших відтінків. Можливі також і змішані дзеркальні варіанти. Таким чином, можна вибрати той колір, який найбільше підійде фасаду будівлі або ж віконній рамі.

Одним з незаперечних переваг сонцезахисної плівки є тривалий термін її служби. Висока якість матеріалів, що використовується для виготовлення віконних плівок, повністю виключає їх вигоряння або втрату захисних властивостей. Як правило, термін служби сонцезахисної плівки дорівнює терміну служби склопакета.

 

                                          Структура

  На фірмову прозору плівку методом молекулярного випаровування в вакуумі наноситься шар металу (найчастіше - срібла, рідше сплави - бронзи, цирконію, хрому). Атоми металу "бомбардують" поверхню плівки, прокочується по холодному тілу барабану. Завдяки охолодженню плівка не перегрівається, і її прозорість та інші корисні властивості не погіршуються. шар металу  товщиною буквально в кілька молекул як би "вростає", дифундує в плівку. Використовуючи різні технології - "ноу хау" фірми - можна створити як дзеркальні, так і безбликове плівки. В останньому випадку навіть прямі сонячні промені або промені штучних джерел (ліхтарів, прожекторів) будуть розсіюватися, не даючи спрямованого відображення.

   Будь-які сонцезахисні плівки, як відображають, так і розсіюють, мають прозорістю в одну сторону - назовні приміщення. Перебуваючи всередині його, ви можете в денний час, коли в приміщенні не включений світло, спокійно спостерігати за тим, що відбувається зовні, самі залишаючись непоміченими. Як і всі плівки фірми FTI, ці плівки мають властивість практично повного поглинання ультрафіолетового випромінювання і в деякій мірі - теплового (інфрачервоного).

Ударостійкі

Ударопрочная плівка забезпечує вікнам надійний захист від пошкоджень. Вона дозволяє склу витримати пориви ураганного вітру, удари, постріли, вибухи і ряд інших руйнівних впливів. У тому випадку, якщо скло все-таки було пошкоджено, воно розіб'ється без небезпечних осколків, а просто потріскається і залишиться висіти на плівці, тим самим убезпечивши людей, що знаходяться в приміщенні.

Ударопрочная плівка широко використовується для захисту таких приміщень, як банки, магазини та інші місця, які необхідно захистити від проникнення зловмисників. Досить часто вона використовується і для захисту житлових приміщень. При цьому її можна використовувати не тільки для вікон, але і для дзеркал, наприклад, щоб убезпечити дітей від небезпечних осколків, які можуть поранити їх в тому випадку, якщо дзеркало розіб'ється.

Ударостійкі плівки досить товсті і в залежності від виду їх товщина складає від 120 до 380 мікрон. Більшість з них прозорі, хоча часто можна зустріти і тоновані міцні плівки.

Бронювання вікон плівкою (Львів) проводиться кваліфікованими фахівцями, які мають чималий досвід в здійсненні цього складного технологічного процесу. Після того, як бронювання стекол здійснена, клієнту буде виданий сертифікат, що підтверджує клас захисту (СУ1, СУ2, СУ3).

 

                                   

 

 

Енергозберігаючі

Енергозберігаюча плівка має досить складну багатошарову структуру, яка дозволяє їй затримувати і відображати як теплові (інфрачервоні), так і ультрафіолетові промені, тим самим забезпечуючи найбільш ефективний захист приміщення від шкідливого сонячного впливу. При цьому енергозберігаюча плівка практично непомітна на вікнах і не створює видимого зміни світла, який через неї проходить. При виготовленні енергозберігаючої плівки використовується високоякісний матеріал, на який найтоншим шаром наносяться, відповідно до нової унікальною технологією, дорогоцінні і рідкоземельні метали.

Вони розташовуються на плівці таким чином, що можуть однаково ефективно відбивати тепло влітку з боку вулиці, а взимку - з боку приміщення. Таким чином, енергозберігаюча плівка дозволить вам захиститися від літньої спеки і зберегти тепло в приміщенні в зимовий час, тим самим забезпечивши вам істотну економію на кондиціонуванні і обігріві приміщення.

 

                                     Сруктура

Це - дійсно унікальні багатошарові плівки, створені за фірмовою технологією. На кожен шар плівки товщиною в кілька мікрон методом того ж випаровування в вакуумі наноситься надтонкий шар металу. Відповідно до розробленої технологією використовуються дорогоцінні і рідкоземельні метали. При цьому вартість плівки збільшується не так значно, як можна було б очікувати, тому що витрата дорогих компонентів невеликий. Потім всі верстви об'єднуються в єдине ціле.

Недоліком всіх раніше використовувалися енергозберігаючих плівок було те, що вони затримували не лише інфрачервоні промені, але і видиме світло. Освітленість приміщення погіршувалася. Особливістю, притаманною тільки багатошаровим плівкам з використанням спеціально підібраних металів для напилювання, є те, що вони практично не погіршують проходження видимого світла. Тому, економлячи тепло взимку і створюючи прохолоду влітку, ви до того ж не будете витрачати гроші на додаткове освітлення!

 

Декоративні

Декоративна плівка має безліч різних видів, що дозволяють здійснити як вибір найбільш підходящого малюнка, так і інших її властивостей. Декоративні плівки можуть мати односторонню видимість або забезпечувати повністю непрозоре покриття.

Декоративна плівка найбільш часто використовується в офісних приміщеннях для покриття перегородок, захисту скляних меблів і оформленні вітрин. Втім, досить широке застосування вона отримала і в житлових приміщеннях завдяки можливості реалізувати різні дизайнерські ідеї і додати інтер'єру свій оригінальний стиль.

 Крім очевидних декоративних функцій, декоративна плівка (Донецьк) також дозволяє зробити скло більш безпечним і в разі його пошкодження уникнути осколків.

bottom of page