top of page

Про нас...

Нецікаві формальності ...

Працюємо з 2013 року.

Основа - ЯКІСТЬ виконаних робіт. Орієнтуємося в часі - здаємо об'єкти точно в строк.

Працюємо з кращими світовими виробниками плівок: Armolan, Sun Control, Global,Luxman,LLumar,

Є регіональними представниками даних торгових марок - пропонуємо найкращі ціни.

 

Індивідуальний підхід до клієнтів (особливо до оптовикам)))

                    Власник компанії "Proton" 

         Будь-яка професія гарна по-своєму, от так і поклейка плівки, теж є свого роду професією, так як поклейщик повинні не тільки мати      навички поводження з плівками, а й знати специфічні особливості даного матеріалу. Така, здавалося б, проста процедура, насправді, для              простої людини, яка не має досвіду поводження з плівками, при поклейке може перетворитися в

 "Дивну пригоду", в процесі якого ви почуєте від самих себе багато нових слів). У той же час у фахівця, така робота може відняти всього кілька хвилин. Насправді, даний процес, вимагає від людини виробляє монтаж, максимальної пильності, так як навіть невелика допущена помилка, може стати фатальною, внаслідок чого, результат всієї роботи буде просто кошмарним (точніше кілька рулонів на вітер + спробуй відмий скло). За 10 років роботи, ми навчилися швидко і якісно виконувати свою роботу, хоча шлях цей був нелегкий)

Родзинки з якими доведеться зіткнутися бажаючим поекспериментувати: Бульбашки, запітнілі вікна, подряпини від сміття і штукатурки, пегментние плями при висиханні, пил, бруд, волосся, комахи, протяги, наелектризована одяг ... це основні приємності))) і ще більше другорядних! Економте час, гроші, а головне нерви - довіряйте професіоналам!

18047674909210391
18012295459316438
17969892008489186
bottom of page